Temperature Sensor 06B905379 Fit For Audi A1 A3 A4 TT VW GOLF PASSAT Skoda Seat
Product categories
- ATV Parts (10394)
- Bicycle Parts (7)
- Car Parts (12449)
- Clutch (2)
- Construction Parts (6124)
- Dirt Bike Parts (27)
- Go Kart Parts (44)
- Golf Cart Parts (1689)
- Lawn Mower Parts (7720)
- Minibike Parts (358)
- Motorboat Parts (135)
- Motorcycle Parts (9961)
- OEM Parts (346)
- Other Parts (1031)
- Scooter Parts (3546)
- Snowmobile Parts (3206)
- Tractor Parts (6098)
- Uncategorized (2)
- UTV Parts (6393)
Product tags
axle
Backhoe Attachments Replacement Parts
ball joint
bearing
belt
Blades Replacement Parts
bolt
bracket
brake cable
brake disc
brake disk
car lamp
car light
centrifugal clutch
clutch
clutch cable
cylinder kit
dipstick
disc-brake
disc brakes
disk brake
drive belt
Engine Components Replacement Parts
front fork
gasket
holder
Hyd Cylinders and Kits Replacement Parts
Hydraulic and Power Steering Components Replacement Parts
Lamps
latch
Lawnmower Blade
Lawn Mower Replacement Parts
Lift Kit
Lights
lowering kit
Pins and Bushings Replacement Parts
protective cover
seat
shaft
shock absorber
switch
throttle cable
tool
washer
wheel hub
Description
voltage??12V Pin number??2-pin connector
OE:
06B905379D 06B 905 379 D
06B905379 06B 905 379
06B905379A 06B 905 379 A
06B905379C 06B 905 379 C
06B905379G 06B 905 379 G
Other Part Number:
AIC:52554
ANGLI:19006
AUTOMEGA:150031110
BERU:ST113
CALORSTAT by Vernet:AS0013
CSV electronic parts:CSR9218C
DIPASPORT:INJS052N
ERA:550685A